Pravidelné bohoslužby

neděle    7.35 hod
středa   17.15  hod,
kromě poslední středy v měsíci

Pořad bohoslužeb

PROGRAM po 6. neděli velikonoční

Svátky v týdnu:

Ne  22. 05. 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ - sbírka na pronásledované křesťany

Čt 26. 05. Slavnost Nanebevstoupení Páně - Doporučený svátek,

- věřícím se doporučuje tohoto dne účastnit se mše svaté.

• Začíná devítidenní příprava na slavnost Seslání Ducha Svatého

Ne 29. 05. 7. NEDĚLE VELIKONOČNÍ Den modliteb za sdělovací prostředky.

MŠE SVATÁ VE SLAVONÍNĚ ÚMYSLY MŠI SVATÝCH VE SLAVONÍNĚ A NEMILANECH:

Neděle 22. května od 7:00 příležitost k sv. smíření 7:35 za + rodiče a duše v očistci

St 25. května  od 16:45 - 17:10; příležitost ke sv. smíření, 17.15 mše svatá v Nemilanech z vigilie Slavnosti Nanebevstoupení Páně:

Za + Jaroslava Bráblíka a duše v očistci

Neděle   29. května od 7:00 příležitost k sv. smíření 7:35 mše svatá  za živou a + rodinu Kovaříkovu a Bartoškovu a duše v očistci

Bohoslužby v Nemilanech: poslední středa v měsíci 17:15 hod.

Ohlášky

• Telefon na duchovního správce je:

603 282 975 a mailová adresa:

faolomouc-smi@ado.cz

farní web: www.rimskokatolickafarnostslavonin.cz

nové číslo účtu:    2974527002/5500

V případě křtu, svatby, pohřbu a návštěvy nemocného s udílením svatých svátostí se obracejte na výše uvedené kontakty.

• Možnost sv. smíření v kostele:

Středa 16:45 - 17:10

Neděle 7:00 - 7:25

• V zákristii si můžete nechat zapsat úmysly mši svatých za svoji rodinu a příbuzné, žijící i ty, kteří již zemřeli, u příležitosti výročí narození a sňatku.
    •   Dnes se koná sbírka na pronásledované křesťany. Všem dárcům ať Pán odplatí svým požehnáním.

• Mariánský měsíc květen je spojený s úctou k Panně Marii, a proto se konají májové pobožnosti. Ve farnosti sv. Ondřeje jsou spojené s modlitbou svatého růžence, ve středu před mši svatou a v neděli po mši svaté a také se pomodlíme Litanie k Panně Marii.

• Od neděle 5. června 2022 dojde ke změně času konání mši svatých ve Slavoníně. Mše svaté v neděli budou začínat vždy v 10:30 hodin. V tento den bude v naší farnosti slavnost 1. svatého přijímání našich děti.

• Modleme se za děti, které přistoupí poprvé k svatému přijímání: Rozálii, Františku, Kláru, Elišku, Adama a Marka, aby rostla jejich láska a přátelství s Kristem, příkladem života jejich rodičů, křestních kmotrů a celé naší farnosti.

Václavské náměstí 1, Praha, 110 00